Home
Serum & përforcues
Optimals
Serum Optimals Purifying

Përshkrim

Përforcues për pastrimin e lëkurës. Formulë shumë e përqendruar me Acid Fruti nga Gooseberries, Antioksidantë nga Sea Buckthorn dhe Pure-Marine Active pastrues. Ndihmon në pastrimin, minimizimin e poreve të zmadhuara dhe freskimin e lëkurës kur shtohet në kremrat e zakonshëm të ditës/natës. Përdoreni çdo ditë ose mujore sipas nevojës. Lëng i lehtë, për t'u përzier.
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM CITRATE, RIBES GROSSULARIA FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.