Home
Serum & përforcues
Optimals
Serum Optimals Nourishing

Përshkrim

Përforcues ushqyes për lëkurën. Formulë e koncentruar me acide yndyrore Omega-3 dhe Omega-6 nga vajrat Canola, Camelina dhe Rosehip. Ndihmon në rimbushjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës kur shtohet në kremrat e zakonshëm të ditës/natës. Lëkura ndihet e restauruar, e hidratuar dhe e qetësuar. Vaj i lehtë i artë, i lehtë për t'u përzier.
CANOLA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TOCOPHERYL ACETATE, CAMELINA SATIVA SEED OIL, ROSA CANINA FRUIT OIL, TOCOPHEROL
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.