Home
Hidratues trupi
Beautanicals
Losion për trup Beautanicals Restoring Oil Intense

Përshkrim

Locion restaurues trupi i krijuar me përbërës hidratues dhe vajra ushqyes që shkrihen në lëkurë, duke e lënë atë të shkëlqyeshme dhe të butë.

Formuluar me 95% përbërës me origjinë natyrale duke përfshirë 8 minerale thelbësore të frymëzuara nga ujërat skandinave dhe ekstrakti suedez i dorëzonjës për të dhënë hidratim 48-orësh.

E regjistruar me The Vegan SocietyTM, e formuluar pa parabene dhe silikone dhe e testuar dermatologjikisht. Shishe plastike 100% e riciklueshme.

Masazhojeni në trupin tuaj dhe lëreni produktin të shkrihet në lëkurën tuaj.

Të gjitha formulat Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë me porosi të tetë mineraleve thelbësore – natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë – dhe ekstrakt të dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, CANOLA OIL, CETYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PYRIDOXINE HCL, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, COPPER GLUCONATE, PROPANEDIOL, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA, PARFUM, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, DISODIUM EDTA, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, SODIUM BENZOATE
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.