Home
Lapsi për buzë
Giordani Gold
Giordani Gold Iconic Sculpting Lajner për buzë

Përshkrim

Ky laps universal i buzëve është i vetmi që do t'ju nevojitet ndonjëherë. Mund të vishet me të gjithë buzëkuqët tuaj të preferuar. Me një përzierje përbërësish që e duan lëkurën duke përfshirë acidin hialuronik dhe infuzionin Radiant Bliss me vitaminë B5, vitaminë E, vitaminë F, vaj fiku barbar dhe vaj të farës së resë.


Giordani Gold Iconic Sculpting Lip Liner skulpturon, përcakton dhe parandalon buzëkuqin tuaj të preferuar nga luhatja, njollosja dhe puplat. Bërë me një përzierje unike të dyllrave që rritin jetëgjatësinë e krijuar për të lëmuar buzët dhe për të përmirësuar pamjen tuaj të zgjedhur të buzëve dhe e përbërë nga dru bliri me burim të përgjegjshëm dhe të certifikuar.

Aplikojeni në konturin e buzëve përpara aplikimit të buzëkuqit. Mund të përdoret gjithashtu kudo si një bazë që do të mbajë pamjen e buzëve tuaja në vend dhe do të përmirësojë jetëgjatësinë e buzëkuqit tuaj.

Dyll për rritjen e jetëgjatësisë

Një përzierje unike dylli e krijuar për të lëmuar buzët dhe për të rritur jetëgjatësinë e buzëkuqit tuaj të zgjedhur. Kryen, përcakton, skalit dhe parandalon puplat.

Acidi Hyaluronic

E krijuar me mjeshtëri me acid hialuronik për të ndihmuar në mbushjen e buzëve me lagështi freskuese, plot lagështi për t'u hidratuar, zbutur dhe reduktuar menjëherë shfaqjen e linjave të imta.

Infuzion Radiant Bliss

Një përzierje e vitaminës B5, vitaminës E, vitaminës F, vajit të fikut të barbarit dhe vajit të farës së resë, i krijuar për të ndihmuar në ushqimin, mbrojtjen, forcimin, hidratimin dhe rigjallërimin e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
POLYBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, DICALCIUM PHOSPHATE, CERESIN, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, DIISOSTEARYL MALATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TOCOPHEROL, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PANTHENOL, PROPYLENE CARBONATE, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, AQUA, LINOLEIC ACID, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, HYDROLYZED OPUNTIA FICUS-INDICA FLOWER EXTRACT, LINOLENIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.