Home
Aromat
Debonair
Debonair Ujë toaleti

Përshkrim

Debonair Eau de Toilette është aroma për zotërinë e vërtetë modern që rrezaton një bukuri natyrore dhe të gjallë. Me këtë aromë të guximshme dhe joshëse që sjell një grusht të fuqishëm notash mashkullore drunore-aromatike, ai është i garantuar të tërheqë vëmendjen e grave kudo që të shkojë. Debonair me emër, debonair nga natyra.

Vendoseni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafën ose kyçin e dorës.

Kjo aromë joshëse fillon me një freski të gazuar të grejpfrutit, i rrethuar nga piper i zi dhe nota të freskëta kardamomës. Zemra e parezistueshme bie në sy me shënime të gjetheve të kedrit së bashku me arrëmyshk. Së fundmi, tharja përbëhet nga një përzierje e madhe e vetiver, dru sandali të butë dhe shënime patchouli për një efekt të paharrueshëm dhe varës.


FAMILJE aromatizuese

Woody - aromatike


SHENIM HERO

Kedri


Cedarleaf ishte frymëzimi për këtë aromë - duke sjellë elegancën, përsosjen dhe joshjen në këtë nënshkrim. Shënimet e saj tërheqëse ngrenë aromën me nota bimore, aromatike dhe drunore.


SHENIME KRYESORE

Top: Kardamom

Zemra: Cedarleaf

Baza: Druri i sandalit


SHENIME T TO MIRA: Grejpfrut, Piper i Zi, Kardamom

SHENIMET E ZEMR :S: Temjan SFE. Cedarleaf, arrëmyshk

SHENIMET BAZE: Vetiver, Sandalwood, Patchouli

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, ISOEUGENOL, BHT, PHENOXYETHANOL
Debonair është përmbledhja e asaj që do të thotë të jesh zotëri i përsosur modern. Magjepsës, i sofistikuar i cili rrezaton bukuri natyrore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.