Home
Aromat
Glacier
Glacier Fire Ujë Tualeti

Përshkrim

Zbuloni emocionet e natyrës me tërbim të plotë me këtë Ujë Tualeti gjallërues dhe mashkullor Glacier Fire. Frymëzuar nga çlirimi i energjisë vullkanike dhe në momentin kur llava e nxehtë takohet me akullin, kjo aromë shpërthen me ngrohtësinë e drurit dhe freskinë e agrumeve. Për njeriun me shpirtin e aventurës.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafë ose kyç.

E frymëzuar nga energjia e çliruar kur llava dhe akulli takohen, kjo aromë sjell kontrast. Me një notë të sipërme menjëherë freskuese të nenexhikut kaskadë, e ndjekur nga limoni i zi i shijshëm, por i ngrohtë, ngrohtësia shtohet nga cista rrëshirë absolute dhe rrumbullakohet nga pyje të gjallë me një nuancë tymosjeje.


FAMILJA E PAROMËVE

Aromatike prej druri


SHËNIM HERONIK

Limoni i zi Limoni i zi është një gëlqere e tharë, zakonisht konsiderohet të jetë një gëlqere e tharë nga dielli nga Lindja e Mesme. Aroma e agrumeve ngjall energji dhe mprehtësi, por përfundon me një ngrohtësi rrëshirë që qëndron në zemër të aromës Glacier Fire.


SHËNIME KYÇE

Top: Kaskada Mint

Zemra: Limon i zi

Baza: Druri i gjallë

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, EUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 15510
Glacier është për mashkullin që kërkon kënaqësinë e aventurës. Një gamë e aromave joshëse të inspiruara nga momentet më joshëse në natyrë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.