Home
Sprej për Trup & Deodorant
Volare
Volare Moments Anti-perspirant Roll-on Deodorant

Përshkrim

Ky deodorant freskues roll-on është për romantikët e vërtetë në zemër. Me aromën e bukur romantike të Volare Moments ju mund të vazhdoni të shijoni çdo moment me një aromë të krijuar rreth Rose Centifolia rrezatuese, trëndafili prej 100 petalesh. Vetëm rrokullisni romancën!

Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Trëndafili i bukur Centifolia takohet me notat e sipërme të freskëta dhe frutash të Dardhës së Gjelbër dhe gjetheve të manushaqes për t'ju bërë të dashuroheni me aromën në shikim të parë. Në zemër lulëzon një buqetë e harlisur me lule Osmanthus, Bozhure dhe Magnolia, duke festuar dashurinë. Notat e ngrohta të drurit kombinohen me Musk sensual dhe Iris pluhur, që mbeten në lëkurë si një kujtim i ëmbël.


Familja e parfumeve: Floral Rose Violet


Shënimi i heroit: Rose Centifolia

Aroma është krijuar rreth Rose Centifolio rrezatuese për të sjellë një "cilësi të veçantë" në këtë notë romantike. I njohur si trëndafili i 100 petaleve, ndjehet shumë natyral, i pastër dhe i freskët, me tone lulesh, jeshile dhe mjaltë.


Shënime kryesore

Notat kryesore: Rose Centifolia, Dardhë jeshile, Akordi i gjetheve të manushaqesë

Notat e zemrës: Osmanthus, Bozhure, Freesia, Magnolia

Notat bazë: Iris, dru sandali, dru kedri, misk

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, PARFUM, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LINALOOL
Tepër femërore me aroma elegante lulesh, ujërat parfume Volare janë për romantikët e vërtetë në zemër. Duke i bërë homazhe lules së dashurisë, çdo ujë parfum është bërë rreth një trëndafili unik, duke nxjerrë një ndjenjë të rënies në dashuri dhe të dashuruar.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.