Home
Aroma
magnetista
Magnetista Eau de Parfum

Përshkrim

Provuar për të tërhequr. Zhbllokoni fuqinë tuaj të tërheqjes me këtë Ujë Parfumi të jashtëzakonshëm, Magnetista. Një aromë moderne dhe vërtet tërheqëse e zhvilluar posaçërisht nga dy Parfumerë Master për t'ju bërë të ndjeheni të parezistueshëm, dhe aroma e parë ndonjëherë e provuar nga neuroshkenca për të rritur fuqinë tuaj tërheqëse tek burrat.

Vendoseni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafës ose në kyçin e dorës.

Aroma e Magnetista shpaloset si ngritja e magnetizmit midis dy personave. Fillon me notat e sipërme të freskëta dhe të pjekura të Dewy Neroli Blossom, Pink Pepper dhe Blackcurrant, duke çuar në shënime të guximshme me lule të zemrës të dominuara nga Passion Flower Accord. Nënvizuar nga ngrohtësia dhe sensualiteti i një tharje kremoze të butë me Lulëzim të Muskëve, Sandalwood dhe vërejtje të Vanilës.


FAMILJE aromatizuese

Orientale - Lule


SHENIM HERO

Marrëveshja e Luleve të Pasionit


TREGIMI I SHENIMIT HERO

Marrëveshja e Luleve të Pasionit është një përzierje e notave të gjalla dhe kadifeje të frymëzuara nga ngjyrat elektrike dhe magjepsëse të Lules së Lartë të Pasionit. Dy Parfumerët tanë Master, Alienor dhe Emilie arritën të kapnin lulet një aromë të pabesueshme dhe të krijonin një marrëveshje që u bë sekreti prapa aromës. Falë Chrysin, një përbërës bimor që rrit testosteronin, kjo marrëveshje ndihmon në zgjimin dhe stimulimin e shqisave.


SHENIME KRYESORE

Top: Rrush pa fara e zezë

Zemra: Marrëveshja e Luleve të Pasionit

Baza: Druri i sandalit


SHENIME TË MIRA: Dewy Neroli Blossom, piper rozë, rrush pa fara

SHENIMET E ZEMËR :S: Marrëveshja e Luleve të Pasionit, Jasmine shkëlqyese, Çelë pjeshke

SHËNIME BAZË: Musks në lulëzim, dru sandali, vanilje

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LIMONENE, EUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140, CI 42090
Kur luani lojën tërheqëse, pse lini gjithçka rastësisht? Merrni kontrollin me Magnetista

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.