Home
Primer & Sprej
Giordani Gold
Giordani Gold Perla Hidratuese - Natural Glow

Përshkrim

Baza e parë e perlave hibride që transformojnë ngjyrat e Giordani Gold. Një bazë për fytyrën me aku-xhel të lehtë, dhe të lagur, që freskon, zbut dhe energjizon lëkurën tuaj përpara se të vendosni bazament ose make-up. Lironi ngjyrën e përsosur nudo nga çdo margaritar ndërsa zbutni xhelin në lëkurën e pastruar, për një shkëlqim që duket se rrezaton nga brenda.


I mbushur me Acid Hialuronik për të ndihmuar lëkura e lagur me lagështi dhe ribalancim, dhe zbutjen e lëkurës.


  • Pastroni dhe lagni fytyrën dhe qafën përpara se të vendosni bazën.
  • Shtrydhni pak bazë në madhësinë e bizeles në majat e gishtave dhe butësisht vendoseni mbi lëkurë. Perlat e vogla rozë butësisht shpërthejnë me prekjen e lëkurës tuaj për të lëshuar pigmente transparente që shndërrohen në një nuancë delikate të pastër engjëllore që e bën lëkurën tuaj të shkëlqejë.
  • Mbuloni tërë fytyrën duke shmangur zonën e syve, pastaj vendosni bazament ose make-up.

I mbushur me Acid Hialuronik për të ndihmuar në riekuilibrimin e lagështisë së lëkurës për një lëkurë më të butë, më të butë, dhe për të rritur shkëlqimin. Acidi Hyaluronic gjendet natyrshëm në lëkurë dhe funksioni i tij kryesor është të mbajë ujin për të mbajtur lëkurën tuaj të lagur dhe të hidratuar. Zbut zonat e vrazhdësisë dhe thatësisë dhe njihet gjithashtu që ka një efekt plumbues në lëkurë, pasi mban lagështi midis qelizave të lëkurës për t'i dhënë lëkurës tuaj një pamje më të plotë.


Perlat e Transformimit të Ngjyrës së Giordani Gold janë perlat e vogla të pezulluara në formulën transparente, aku-xhel. Ata mbajnë sekretin e ngjyrosjes së bazës, duke shpërthyer për të lëshuar pigmente mikroskapsuluar kur bien në kontakt me lëkurën tuaj. Transformimi i hollë i ngjyrave ndihmon për të zgjuar gjallërinë e lëkurës për një pamje më energjike dhe më të freskët dhe është krijuar për t'u përdorur në ngjyra të lehta dhe të mesme të lëkurës

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, MANNITOL, ZEA MAYS STARCH, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PPG-26-BUTETH-26, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, HYDROGENATED LECITHIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, TIN OXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 73360
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.