Home
Aroma
Giordani Gold
Giordani Gold White Original Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Zbuloni kënaqësitë e një jete të bukur me ngrohtësinë dhe gjallërinë e Giordani Gold White Eau de Parfum. E shoqëruar në një shishe të përpunuar me përpikëri me detaje të holla argjendi, kjo aromë me shkëlqim të bukur është një preferuar shumëvjeçare që evokon një aspekt më të lehtë, më të butë të gruas që jeton jetën me pasion me një infuzion me gaz të ujit të lules së portokallit. Femërore, e freskët dhe pa ndjeshmëri sensuale, kjo parfum lulesh elegante me lule të pafajshme personifikon gëzimin e pastër dhe lirinë e kënaqësive të jetës.
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, LIMONENE, BENZYL CINNAMATE, BENZYL ALCOHOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.