Home
Lajner për sy
THE ONE
THE ONE Stylo Ajlajner

Përshkrim

Zbuloni formulën e saj intensive me qendrueshmeri te gjate dhe aplikojeni me saktësi të përsosur. Ajlajner me qendrueshmeri te gjate mbresëlënëse me sy të mrekullueshëm.

Vendoseni përgjatë vijës së sipërme të qerpikëve duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit. Vazhdoni të konturoni një goditje të gjerë në përputhje me irisin. Përdorni goditje të shkurtra dhe bëjeni vijën më të trashë ndërsa largoheni nga cepat e syve. Zëvendësoni kapakun dhe ruajeni horizontalisht për të siguruar që stilolaku të mos thahet.

THE ONE Eyeliner Stylo është i pasuruar me karbon të zi për ndikim intensiv të ngjyrave dhe përmban teknologji polimeri për vendosje mbresëlënëse gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, LAURETH-21, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM DEHYDROACETATE, DEHYDROACETIC ACID, TETRASODIUM EDTA, C11-15 PARETH-7, CITRIC ACID, CI 77266 (NANO)
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.