Home
Hije për sy
THE ONE
TO STHLM Colour Unlimited ES

Përshkrim

THE ONE Eye Shadow Stick në hije të modës, me pigment të pasur. Gëzoni formulën rezistente ndaj rrudhave për rezultate efektive dhe pa të meta. Përzierje e lehtë për lumturi që kursen kohë. Formula e saj kremoze është e lehtë për t’u përdorur dhe zgjat gjithë ditën. Vendosni kapakët tuaj me një gamë të gjerë ngjyrash!

Vendoseni direkt në vijën e qerpikëve për një efekt të pasur të ngjyrosjes së ngjyrave. Fshini të gjithë kapakët tuaj për intensitet të plotë ose përziejeni me majën e gishtit tuaj për të krijuar një pamje të përsosur të syve. Nuk ka nevojë për të mprehur - vetëm kthesë për të zbuluar më shumë ngjyra. Hiqeni me pastrues make up të papërshkueshëm nga uji.

Stick Shadow Eye ONE përmban një numër përbërësish që sigurojnë konsumim të qëndrueshëm, të besueshëm dhe rezistencë ndaj ujit. Film Former siguron që pigmentet të qëndrojnë të bashkuara dhe të formojnë një film të qëndrueshëm, për konsumim të qëndrueshëm të hijeve të syve. Formula e përforcuar me polimer jep një film fleksibël por rezistent, duke lejuar hijen e syve të lëvizë dhe të shtrihet.

Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, OZOKERITE, SYNTHETIC WAX, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, ALUMINA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE, TIN OXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, +/-: CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 16035, CI 77510, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.