Home
Lajner për sy
THE ONE
TO STHLM Lajner për sy Stylo Jumbo

Përshkrim
Zbuloni pigmentin e tij intensivisht të zi dhe aplikojeni me saktësi grafike. Linja perfekte të forta dhe sy dramatik çdo herë!
Vendoseni përgjatë vijës së sipërme të qerpikëve duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit. Vazhdoni të konturoni një vijëzim të gjerë në përputhje me irisin. Përdorni vijëzime të shkurtra dhe bëjeni vijën më të trashë ndërsa largoheni nga cepat e syve. Gjithmonë ndërroni kapakun në mënyrë të sigurt për të parandaluar tharjen e stilolapsit.Eyeliner ONE ONE Stylo Jumbo është krijuar me karbon të zi për ndikim dramatik dhe përmban teknologji polimeri të krijuar për tu mbajtur gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ACRYLATES COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM LIGNOSULFONATE, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM LAURETH-11 CARBOXYLATE, PROPYLENE GLYCOL, LAURETH-10, PHENOXYETHANOL, ALCOHOL, POLYSORBATE 80, SODIUM DEHYDROACETATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, METHYLPARABEN, SODIUM CHLORIDE, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, AMMONIUM HYDROXIDE, TETRASODIUM EDTA, CI 77266 (NANO)
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.