Home
Maskara
THE ONE
THE ONE Maskara me efekt të dyfishtë

Përshkrim

Një Maskarë. Dy pamje dramatike të qerpikëve.


Maskarë e zezë intensive me furçë me përdorim të dyfishtë për dy efekte: zgjidhni kapakun e sipërm për gjatësi dhe përkufizim, pjesën e poshtme për vëllim me dukje të lartë ose personalizoni pamjen tuaj duke përdorur të dy efektet.


Kremozë, strukturë e ndërtueshme në një formulë anti-njollë që zgjat gjithë ditën.

Efektet e gjatësisë / përkufizimit:

  • Zgjidhni kapakun e ngushtë për përkufizim dhe gjatësi dhe vendosni Maskaren siç dëshironi zakonisht.

Efektet e vëllimit:

  • Zgjidhni kapakun e gjerë të brendshëm për vëllim dhe vendosni Maskaren siç dëshironi zakonisht.

Përshtas efektin:

  • Përdorni edhe gjatësinë dhe efektin e vëllimit për rezultate edhe më të personalizueshme!

Dy brusha , dy rezultate të mahnitshme:

  1. Gjatësia / Përkufizimi - 60% më shumë gjatësi kundrejt qerpikëve të zhveshur plus përcaktimi i provuar klinikisht. Δ
  2. Volumi - Deri në 11X më shumë vëllim kundrejt qerpikëve të zhveshur. +
  3. Me përfundim intensiv të zi në një formulë anti-njollë që zgjat gjithë ditën. *

∆ Testuar klinikisht * Testuar nga konsumatori

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, METHYLGLUCAMINE, PALMITIC ACID, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, CERA MICROCRISTALLINA, ACRYLATES COPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, PARAFFIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PANTHENOL, VP/EICOSENE COPOLYMER, DIMETHICONE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, BHT, LAURETH-21, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, SODIUM DEHYDROACETATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77499, CI 77266
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.