Home
Aroma
Lucia
Lucia Ujë Tualeti

Përshkrim

Bukuria e saj të jep ngrohtësi, shpresë dhe premtim. Me nota qelibar dhe lule portokalli për të frymëzuar gëzim dhe dritë. • Me nota limoni, vjollce, lule jasemini dhe dru sandali indian. Si agimi i një dite të re, ajo shkëlqen me shkëlqim.

Për rezultate më të mira... 1. Spërkateni aromën në ajër dhe ecni drejt e në të. 2. Përsëriteni gjatë gjithë ditës ose sa herë që dëshironi. 3. Përshtatni aromën tuaj sipas stinëve: një aromë e lehtë në verë dhe një aromë e pasur në dimër.

Notat kryesore me lule të Freesias së Bardhë të freskët dhe Ylang Ylang-ut të pasur ndërthuren me Sorbet të mprehtë të rrushit të zi për të ndriçuar një feminitet të butë që shkëlqen me spërkatjen e parë. Petalet delikate të bardha si bora e luleve të egra suedeze Mountain Aven shkëlqejnë mbi një zemër femërore të luleve të ëmbla të portokallit, trëndafilit, barbarozës dhe zambakut të luginës, në një buqetë me lule të bardha rrezatuese që lulëzon me dritë të pastër. Notat mbështjellëse të Muskut të Bardhë, Tuberozës dhe Drurit të Mështeknës zbusin aromën e ndritshme me shpresë të ngrohtë.


Familja e aromave

Fruity Green


Nota kryesore

Top: White Freesia, Blackcurrant Sorbet, Ylang Ylang

Zemra: Lily of the Valley, Rose, Orange Blossom, Geranium, Mountain Aven Accord

Baza: Tuberose, Birch Wood, White Musk


Nota Hero

Mountain Aven Accord

E njohur si xhevahiri i Laplandës suedeze, lulet e egra Mountain Aven lulëzojnë me petale delikate të bardha si bora që kërcejnë në erë, mes drithërave të gjelbërta të harlisura. Të lulëzuara në kushte të vështira, këto lule të çmuara arktike-alpine janë një mrekulli mbijetese, që lulëzojnë për të ndriçuar peizazhin.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.