Home
Sete dhuratash
Giordani Gold
Giordani Gold Essenza Parfum Sprej për çantë

Përshkrim

Kënaquni në një moment shkëlqimi të artë, me një aromë të kompozuar rreth notës ekskluzive të Oriflame Orange Blossom Luxury Essenza. Ky Parfum rrezatues Giordani Gold Essenza evokon luks dhe mjeshtëri të vërtetë. I disponueshëm në një sprej të përshtatshëm në madhësi të çantës, kështu që nuk do të jeni kurrë pa këtë aromë të hollë, me lule druri.

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, ISOEUGENOL, FARNESOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.