Home
Aroma
So Fever
So Fever Her Ujë i parfumuar për femra

Përshkrim

Një aromë provokuese që ngacmon lëkurën me një përzierje joshëse të rrush pa fara të zezë, dru sandali të ëmbël të ëmbël dhe Lule të Xhenxhefilit , që mbështjell mbajtësin në një ngrohtësi të zjarrtë. Një aromë e gjallë dhe seksi që shtrin kufijtë e pasionit dhe intensitetit.

Një aromë me provokim Oriental Vanillic Woody me lojë, e mbushur me nxehtësi dhe pasion. Një aromë ekzotike që vesh lëkurën me Lule të zjarrtë Xhenxhefili, e përsosur për të shtyrë kufijtë e seksit.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, COUMARIN, LINALOOL, ISOEUGENOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.