Home
Aroma
sensity
Sensity Midnight Kolonje me spërkatje në sprej

Përshkrim

Rifreskojeni jetën tuaj të ngarkuar të qytetit me aroma gjallëruese të frymëzuara nga natyra. Një kolonë sprej për përdorim në të gjithë trupin me nota të theksuara lulesh, frymëzuar nga ndjesia e ftohjes së një mjegulle të freskët mbrëmjeje. Shishja përmban plastikë të ricikluar.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 60730, CI 17200
Përjetoni aromat e freskëta të inspiruara nga natyra në xhungël, me një gamë të kolonjave të hapura dhe joshëse në sprej.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.