Home
Aroma
Volare
Uë i parfumuar Volare Forever

Përshkrim

Mbuloni veten me përqafimin e dashurisë me buqetën e trëndafilave të Volare Forever Ujë i Parfumuar. Delikate, femërore me nota të trëndafilit të bardhë të ndriçuar me lule dielli dhe prekje nga bajame sheqeri. I përkryer për momente gëzimi.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, FARNESOL, ISOEUGENOL, AMYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL
Tepër femërore me aroma elegante lulesh, ujërat parfume Volare janë për romantikët e vërtetë në zemër. Duke i bërë homazhe lules së dashurisë, çdo ujë parfum është bërë rreth një trëndafili unik, duke nxjerrë një ndjenjë të rënies në dashuri dhe të dashuruar.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.