Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Sprej i parfumuar për trup Giordani Gold Essenza

Përshkrim

Kompozuar rreth notës ekskluzive të Oriflame Orange Blossom Luxury Essenza, rrezatues Giordani Gold Essenza Parfum, në sprej të parfumuar të trupit, evokon luksin dhe mjeshtërinë e vërtetë nga shishja e saj e hollë qelqi, kapaku i saj i veshur me fletë ari të vërtetë deri tek aroma e saj shumë e përqendruar dhe difuzive. Një parfum me lule druri premium që frymëzon një jetë të bukur.

BUTANE, ALCOHOL DENAT., ISOBUTANE, PROPANE, AQUA, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, TRIETHYL CITRATE, GERANIOL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRAL, OCTENIDINE HCL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.