Home
Aromat
dare-to-shine
Dare To Shine Eau de Toilette Ujë toaleti

Përshkrim

Rrezatoni shkëlqim me këtë aromë të sofistikuar lulesh, me shije frutash, me nota diellore të luleve tiare. E ngrohtë, komplekse dhe me vetëm një goditje të vogël të specit rozë si një dremitje në anën tuaj të guximshme, Dare to Shine është kapur në një shishe të frymëzuar nga diamante. Le të jetë shkëlqimi juaj.

Me një nënshkrim lulesh orientale, kjo aromë fillon me cilësi të ndryshme të dardhës së gjelbër me lëng dhe me fruta të rrethuar nga mjedra dhe një prekje e butë e specit rozë. Zemra zbulon nota diellore dhe vezulluese të luleve tiare të rrethuara me infuzion jasemini Sambac dhe heliotrop. Këto shënime rrisin feminitetin sensual të kësaj aromë që mbetet. Shkarkimi i thatë jep një nënshkrim unik me shënime të çmuara të drurit të sandalit të përzier me nota origjinael dhe unike të ambre gris dhe vaniljes së çmuar.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, AMYL CINNAMAL, FARNESOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
Tepër karizmatike, e ngrohtë, e suksesshme dhe me vetëm një prekje të vogël të shpirtit të guximshëm që ju drejton, Dare to Shine është për kur doni të kulloni shkëlqim në gjithçka që bëni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.