Home
Lajner për sy
Giordani Gold
Giordani Gold Iconic Glide Laps për sy

Përshkrim

Liner per sy pa i lehtë i krijuar me një përzierje unike pigmentesh për përcaktim të menjëhershëm. Përmban Infuzion Radiant Bliss, një përzierje vitaminash dhe vajrash bimorë të krijuar për t'u kujdesur për zonën delikate të syve dhe acid hialuronik për të ndihmuar në parandalimin e tharjes.


Me teksturë të lehtë, në një formulë rezistente ndaj ujit, ky laps i saktë i syve është i sjellshëm me sytë dhe i përshtatshëm për mbrojtjen nga e ujit, për personat që përdorin lente kontakti dhe për sytë e ndjeshëm. E bërë nga dru bliri me burim të përgjegjshëm dhe të certifikuar, është perfekt për të rinovuar pamjen klasike ose për të provuar diçka të re!

Aplikojeni butësisht me lëvizje të vogla dhe të qëndrueshme duke filluar nga syri i brendshëm përgjatë vijës së qerpikëve. Ndërtoni për të krijuar pamjen tuaj të preferuar me eyeliner. Nëse preferoni një pamje të njollosur, sigurohuni që të njollosni ndërsa shkoni, përpara se të vendoset.

Pigmente Intensive

Krijuar me një përzierje unike të pigmenteve të thella për fitim të vërtetë të ngjyrave në një rrëshqitje pa peshë.


Acid Hyaluronic

Krijuar me acid hialuronik për të ndihmuar në hidratimin e zonës delikate të syve dhe për të mbështetur barrierën natyrale të lëkurës për një pamje rinore të qëndrueshme.


Infuzion Radiant Bliss Infusion

Një përzierje ekskluzive e vitaminës B5, vitaminës E, vitaminës F, vajit të fikut barbar dhe vajit të farës së resë, i krijuar për të ndihmuar në ushqimin, mbrojtjen, forcimin, hidratimin dhe rigjallërimin e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
OCTYLDODECANOL, DICALCIUM PHOSPHATE, ISONONYL ISONONANOATE, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED STYRENE/METHYL STYRENE/INDENE COPOLYMER, POLYETHYLENE, SILICA, MICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, STEARALKONIUM BENTONITE, TOCOPHEROL, PANTHENOL, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PROPYLENE CARBONATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, AQUA, LINOLEIC ACID, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, HYDROLYZED OPUNTIA FICUS-INDICA FLOWER EXTRACT, LINOLENIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, +/-: CI 77499, CI 77266 (NANO)
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.