Home
Aroma
Love Potion
Love Potion Secrets Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Fuqizoni dëshirat tuaja më të thella që ngjall me këtë përzierje dekadente të varur, me fruta të gazuara, me luleshtrydhe të bardha befasuese,ju dërgon përpara se të zhvesh zemrën e saj në një shtrat joshës me lule të bardha. Tharja zbulon seksin e fshehtë të aromës teksa arrin kulmin në një shije të shijshme të qelibarit kremoz, drurit të sandalit dhe çokollatës së bardhë të këndshme.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140
Love Potion janë aroma sensuale me përbërës afrodiziakë. Notat e zemrës së çokollatës së shijshme, afrodiziaku më i këndshëm, krijojnë aroma joshëse që ju ftojnë të jepni dëshirat tuaja dhe të kënaqeni. Ato kanë të bëjnë me sensualitetin që reflektohet në formën e lakuar të shishes, që të kujton linjat sensuale të trupit femëror.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani