Home
Aromat
Glacier
Glacier Rock Ujë Tualeti

Përshkrim

Përjetoni emocionin e qëndrueshmërisë në shkretëtirë me këtë Ujë Tualeti gjallërues dhe mashkullor, të frymëzuar nga forca e qëndrueshme e terrenit shkëmbor të tij të gjerë, të thatë dhe të lagur nga dielli. Një aromë aromatike fougere që ju mbush me frymën e aventurës.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafë ose kyç.

Një aromë e jashtëzakonshme aventureske, Glacier Rock kombinon agrume dinamike dhe aroma elegante për të dhënë një shpërthim drithërues freskie. Të gjitha të mbështetura nga një tharje ngrohëse dhe e përhershme me përzierje mashkullore të notave bazë klasike të qelibarit mineral dhe myshkut.


FAMILJA E AROMAVE

Fougere aromatike


SHËNIM HEROIK

Limon i verdhë


Për shkak të përmbajtjes së tij të lartë në vitaminë C, limoni i verdhë njihet për të ndihmuar në luftën kundër kushteve ekstreme. Aroma e saj e freskët tonik është gjithashtu perfekte për njeriun që dëshiron të eksplorojë përtej kufijve të tij.


SHËNIME KYÇE

Sipër: Limon i verdhë

Zemra: Kastravec

Baza: Amber mineral

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL, COUMARIN, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 19140, CI 16035
Glacier është për mashkullin që kërkon kënaqësinë e aventurës. Një gamë e aromave joshëse të inspiruara nga momentet më joshëse në natyrë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.