Home
Maskara
Giordani Gold
Maskara Giordani Gold Lash Iconic - Black

Përshkrim

Maskarë me shumë përfitime me volum të ri, gjatësi, kaçurrela dhe definicion të mrekullueshëm – për një pamje unike ikonë. Formula e re hibride përmban vajra dhe vitamina ushqyese për kujdes të menjëhershëm dhe elasticitet të qerpikëve. Dyllët e kujtesës së qerpikëve kujtojnë formën e qerpikëve tuaj për shtresim të lehtë dhe pigmentet e reja të zeza të pasura ofrojnë ngjyrë të zezë edhe më të errët për definicion dhe vëllim më të thellë. Qëndrueshmëri e gjatë, e lehtë dhe e lehtë për t'u aplikuar me saktësi të butë falë furçës së re të butë silikoni Iconic Crown.


Pa njollat, grumbullimet, pa copa. Lehtë për tu hequr. Pa parfum. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

Aplikojeni maskarën me një furçë gjithëpërfshirëse nga rrënja në majë të qerpikëve për t'u zgjatur dhe kthyer. Për saktësi më të madhe, përdorni majën e kurorës së furçës në qerpikët e vegjël të brendshëm, qerpikët e këndit të jashtëm dhe qerpikët e poshtëm. Maja e kurorës mund të përdoret gjithashtu për të shtyrë qerpikët lart dhe për të shtuar më shumë bojë për vetulla. Aplikoni 2 shtresa për një pamje natyrale të ditës ose 8 shtresa për një pamje më dramatike në mbrëmje.

Zbuloni formulën tonë të re, të lehtë Hibride Iconic, të bërë me vitamina ushqyese B5, E dhe F, dhe një përzierje të këndshme vaji mbretërore të bërë nga Cloudberry dhe Fig Barbary. E kombinuar për të mbrojtur dhe forcuar rezistencën tuaj natyrale të qerpikëve nga rrënja në majë, formula punon për të ushqyer dhe gjendje me çdo rrëshqitje, për qerpikë më të trashë, më të shëndetshëm, më të fortë, menjëherë dhe me kalimin e kohës.


Vitaminat ushqyese:

Vitamina B5 ndihmon në forcimin e strukturës së qerpikëve.

Vitamina E ndihmon në nxitjen e gjendjes së qerpikëve me pamje të shëndetshme.

Vitamina F ndihmon në rigjallërimin e qerpikëve të thatë, të dëmtuar dhe përforcon mbrojtjen e tyre.


Përzierja e vajit mbretëror:

Vaji i farës së resë ndihmon qerpikët të ruajnë lagështinë e tyre natyrale.

Vaji i Fikut Barbar ushqen dhe kujdeset për qerpikët.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SHOREA ROBUSTA RESIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, DISODIUM EDTA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, LINOLEIC ACID, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, POLYSORBATE 60, OLEIC ACID, LINOLENIC ACID, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.