Home
Aroma
Koleksioni i Femrave
Ujë Toaleti jWomen's Collection Delicate Cherry Blossom

Përshkrim

Lëreni natyrën të hyjë dhe ngrini atmosferën tuaj duke e mbushur çdo ditë me aromën gjallëruese, drunore dhe të ëmbël të Lulëzimit të Qershisë.

Ky Ujë Tualeti me lule ringjall shqisat tuaja, duke ngjallur ndjenja kënaqësie delikate me çdo spërkatje të ëmbël.

Një shpërqendrim aromatik shumë i mirëpritur nga përditshmëria juaj, konsiderojeni këtë aromë të ëmbël femërore momentin tuaj të përditshëm për t'u lidhur me natyrën.

Bajamet e ëmbla, mandarina dhe gjethet e dafinës hapin aromën me një ëmbëlsi të freskët dhe frutash. Në zemër, lulet e qershisë përzihen me bajame të ëmbla delikate dhe Magnolinë gjallëruese. Një vello prej druri me dru kedri, myshku dhe heliotrope mbështjell përbërjen natyrale, duke balancuar aromën ngritëse me një butësi për përdorim të përditshëm.

Familja e aromave

Drurore me fruta me lule

Notat

TOP: Bajame e ëmbël, Mandarin, gjethe dafine

ZEMRA: Lulja e Qershisë, Bozhure Rozë, Magnolia

BAZË: dru kedri, myshku, heliotrop

Nota hero

lule qershie

E butë dhe femërore në pamje me aspekte komplekse, pjesa e sipërme Cherry Blossom është e butë në cilësi. Aroma me lule por me fruta, e butë dhe e ndritshme, aroma ngritëse dhe ringjallëse ngjall një ndjenjë të gëzueshme, femërore.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.