Home
Aroma
So Fever
So Fever Together Ujë i parfumuar për Femra

Përshkrim

KAPINI TELIN E NGROHJES


Ky Ujë Parfumi sensual dhe joshës për të kap tensionin e egër dhe të gjallë mes jush dhe mashkullit tuaj. Një aromë magjepsëse dhe pikante e zhvilluar rreth aromës së varur të pimiento-s së ëmbël që ngjall momentin e dëshirës së ndezur. Loja është duke u nisur dhe ju shpresoni që të mos mbarojë kurrë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafë ose kyç.

Kjo aromë intime, e ndezur dhe sensuale hapet me notat e ëmbla të sipërme të sherbetit të rrushit të kuq, kumquat me lëng dhe ananasit. Një emocion pikant i akordit të ëmbël pimiento, jasemini dhe notat prej kadifeje pjeshke përbëjnë zemrën. Ndërsa notat bazë të buta dhe joshëse të drurit të çmuar të sandalit, fasules tonka dhe marshmallow lënë një gjurmë magjepsëse dhe të paharrueshme.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 16035
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.