Home
Aromat
Giordani Gold
Mister Giordani Aqua UJë toaleti

Përshkrim

Zhytuni në një moment të bukur ikjeje bregdetare, me këtë aromë të hartuar që kap freskinë e një flladi deti. Një aromë moderne dhe mashkullore prej druri që ju kënaq me notat ujore në kontrast me një drunjëzim sensual, frymëzuar nga bukuria e papritur dhe joshëse e një largimi të ngrohtë bregdetar.

Vendosni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafë ose dore.

Freskia moderne dhe ujore e Mister Giordani Eau de Toilette fillon me një përzierje limoni të gazuar, dhe nota aromatike jeshile pikante të artemisisë. Zemra ofron një marrëveshje të papritur "Floated Wood " me cilësi të jashtëzakonshme të drurit të sandalit, drurit të kedrit dhe prekjeve të shkëlqyera të vetyver - ADN-ja e aromave të Giordani Gold. Aroma e varur rrumbullakoset me prekje të notave diellore dhe unike detare për një nënshkrim të paharrueshëm.


FAMILJE aromatizuese

Woody - i holluar me ujë


SHENIM HERO

Marrëveshje druri e lundruar

Kjo përbërje unike e notave të bukura dhe të varura nga druri ishte frymëzuar nga pjesët e drurit të butë dhe të rrumbullakosur që lahen në plazh dhe lihen të thahen. Drurë sensualë me nota të ngrohta diellore dhe të thata që mbajnë të gjithë kripësinë e detit.


SHENIME KRYESORE

Top: Limon, Kardamom, Artemisia

Zemra: Marrëveshje druri notuese, dru Gaiac, Calone, shënime diellore

Baza: Vetyver, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, ISOEUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.