Home
Kondicioner
HairX
HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing kondicioner

Përshkrim

Kondicioner ushqyes dhe rinovues, i krijuar posaçërisht për të ndihmuar flokët e dëmtuar dhe të mbingarkuar, të rimarrin butësinë, shkathtësinë dhe shkëlqimin e tyre natyral. Përmban një Kompleks unik Phytonutrient për të ndihmuar në forcimin e fibrave të flokëve nga brenda. Për përdorim të përditshëm. Testuar dermatologjikisht.
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, AMODIMETHICONE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ASPARTIC ACID, PARFUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, LINALOOL, ETHYLPARABEN, HYDROLYZED KERATIN, LINOLEIC ACID, HYDROLYZED SOY PROTEIN, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, OLEIC ACID, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, SODIUM PHOSPHATE, LINOLENIC ACID

Dryness, breakage, split ends, weakness, frizz, dullness and unmanageability are 7 key signs of hair damage. That’s when you need a complete haircare solution that repairs, revitalises and renews. You’ll reclaim your hair’s natural beauty in no time!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.