Home
Hije për sy
Giordani Gold
Paleta e rimeleve Giordani Gold Divine

Përshkrim

Shumëzoni bukurinë tuaj me dukje të shumta

Paletë e gjithanshme e syve e përbërë nga artizanale e përbërë nga 8 nuanca luksoze me 3 përfundime senzionale me shkëlqim mat kremoz, saten dhe perla.

I përshtatshëm për të gjitha nuancat e lëkurës, krijoni sy hyjnor nga dita në natë me këtë formulë pluhuri të butë dhe të butë me një ndjesi sateni, e krijuar për aplikim të barabartë.

I mbushur me Kujdes Hyjnor për të ndihmuar në ushqyerjen. Paleta e rimeleve nuk përfshin pasqyrë.

Aplikoni rimelin direkt në qerpikë. Nuancat mund të përdoren të vetme ose të kombinuara. Për rezultate më të mira: aplikoni një nuancë mesatare mbi qerpikë për të hapur sytë, aplikoni një nuancë më të errët në rrudhë dhe përgjatë vijës së qerpikëve, përfundoni duke aplikuar një nuancë më të hapur nën kockën e vetullave.

Përzierje e pasur me pigment

Çdo nuancë luksoze e rimelit është e kombinuar me pigmente të pasura të dizajnuara për përdorim të rehatshëm dhe afatgjatë.

Kujdesi Hyjnor

I mbushur me Kujdes Hyjnor për të ndihmuar në kujdesin për lëkurën tuaj; një kombinim luksoz i vajrave natyralë dhe vitaminave duke përfshirë vitaminën B5, vajin e farës së resë dhe vajin e fikut të barbarit për të ndihmuar në ushqimin, mbrojtjen, forcimin, hidratimin dhe rigjallërimin.

Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, DIMETHICONE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, ZEA MAYS STARCH, ZINC STEARATE, SILICA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, ISODODECANE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, TIN OXIDE, CALCIUM PANTOTHENATE, ALUMINUM HYDROXIDE, DEHYDROACETIC ACID, SORBIC ACID, CI 77491, CI 77891, CI 77742, CI 77499, CI 77492
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.