Home
Aromat
Eclat
Eclat Homme Ujë Tualeti

Përshkrim

E riinterpretuar për njeriun e sotëm, kjo aromë e qëndrueshme është ekuilibri i përsosur i përjetësisë dhe modernitetit. Me notat e tij unike të firmës prej lëkure cedrat dhe Barenia, Eclat Homme mishëron joshjen e sofistikuar, mashkullore - thelbin e luksit francez.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.