Home
Aroma
Amber Elixir
Amber Elixir Crystal Ujë i parfumuar

Përshkrim

Amber Elixir Crystal është një eau de parfum luksoz Oriental Floral që magjeps me hapjen e tij shkëlqyese të Baltic Amber Accord ekskluzive dhe premton një udhëtim thellësisht të këndshëm, të paharrueshëm misterioz drejt freskisë dhe sensualitetit.

Një aromë joshëse orientale me lule që është e freskët dhe dukshëm sensuale në të njëjtën kohë. Notat me gaz të lartë të grejpfrutit çojnë në një zemër lulesh delikate dhe problematike përpara se t'i lënë vendin një shtegu magnetik e të pafund.


Sipër: Grejpfrut, Marrëveshja Baltic Amber, Aquatic Accord

Zemra: Lule portokalli, Nigella, Vjollcë

Baza: Qumësht kokosi, vanilje, sheqer kaf

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL, EUGENOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 42090, CI 19140
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.