Home
Pastrues trupi
Milk & Honey Gold
Pastrues i duarve dhe trupit Milk & Honey Gold Rose Nectar

Përshkrim

Pastruess i pasur për duar dhe trup që pastron butësisht dhe e lë lëkurën të ndjehet e përkëdhelur, e hidratuar dhe bukur e butë.

Përmban një përzierje unike të qumështit dhe ekstrakteve të mjaltit me burim organik të mbushur me një aromë trëndafili me lule për një përvojë elegant të fundit.

Dizajn festiv, perfekt si dhuratë apo për të zbukuruar banjën tuaj.Seri e kufizuar.

Shumoni butësisht, shijojeni dhe shpëlajeni.

I mbushur me një aromë të sofistikuar lulesh me aromën e varur të trëndafilave, e përzier me tonet e qelibarit.

Përmban ekstrakte të qumështit dhe mjaltit me burim organik.

Qumësht: I njohur si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbut ndërsa pastron.

Mjalti: Një përbërës i njohur, i pasur me sheqer për t'u zbutur, qetësuar dhe kondicioner. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në rigjallërimin për shkëlqim dhe shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, MEL, SINE ADIPE LAC, CITRIC ACID, BENZOPHENONE-4, SODIUM CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CI 17200, CI 19140
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.