Home
Vaskë dhe Dush
Milk & Honey Gold
Sapun Milk & Honey Gold Rose Nectari

Përshkrim

Sapun luksoz i pasur kremoz me ekstrakte qumështi dhe mjalti me burim organik, të mbushur me një aromë elegant trëndafili me lule.

And lë lëkurën tuaj të pastër dhe të ndjehet e lëmuar dhe e butë.

Seri e kufizuar dhe dizajn festiv për dhurata perfekte, ose një kënaqësi të këndshme për veten tuaj.

Shkumoni butësisht, shijojeni dhe shpëlajeni.

I mbushur me një aromë të sofistikuar lulesh me aromën e varur të trëndafilave, e përzier me tonet e qelibarit.

Përmban ekstrakte të qumështit dhe mjaltit me burim organik.

Qumësht: I njohur si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbut ndërsa pastron.

Mjalti: Një përbërës i njohur, i pasur me sheqer për t'u zbutur, qetësuar dhe kondicioner. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në rigjallërimin për shkëlqim dhe shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, MEL, SINE ADIPE LAC, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CITRONELLOL, GERANIOL, CI 77891, CI 77499, CI 16035, CI 17200
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.