Home
Hidratues trupi
Milk & Honey Gold
Krema e duarve dhe trupit Milk & Honey Gold Rose Nectar

Përshkrim

Krem i pasur dhe i këndshëm për duar dhe trup me seri të kufizuar, i mbushur me një aromë elegant trëndafili me lule.

Ofron ushqim luksoz për lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës dhe e lë atë të hidratuar, të butë dhe të lëmuar.

Dizajn festiv për dhurata perfekte, kënaqeni veten ose të dashurit.

Aplikojeni butësisht në duar dhe në trup kur është e nevojshme.

I mbushur me një aromë të sofistikuar lulesh me aromën e varur të trëndafilave, e përzier me tonet e qelibarit.

Përmban ekstrakte të qumështit dhe mjaltit me burim organik.

Qumësht: I njohur si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbut ndërsa pastron.

Mjalti: Një përbërës i njohur, i pasur me sheqer për t'u zbutur, qetësuar dhe kondicioner. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në rigjallërimin për shkëlqim dhe shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, MEL, SINE ADIPE LAC, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, CETEARETH-20, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, PARFUM, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 15985, CI 19140
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.