Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Splendid Bouquet xhel për dush

Përshkrim

Bëni dush me këtë xhel dushi me shkumë të butë, pastrues butësisht që e lë lëkurën të freskët, të lëmuar dhe me aromë të bukur si buqeta më e shkëlqyer e luleve. Me një formulë pa sapun dhe të balancuar pH.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140, CI 42090

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.