Home
Maska për flokë
HairX
HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing Maskë për flokë

Përshkrim

Maskë e pasur, ushqyese për flokët, e formuluar posaçërisht për të rinovuar dhe rigjallëruar flokët e dëmtuar dhe për të inkurajuar një skalp të shëndetshëm të kokës. Përmban një Kompleks unik Phytonutrient për të ndihmuar në forcimin e fibrave të flokëve nga brenda. Për përdorim javor. Testuar dermatologjikisht

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PARFUM, CETEARETH-20, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PROPYLPARABEN, CITRIC ACID, LINALOOL, SODIUM CITRATE, DIPROPYLENE GLYCOL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, LINOLEIC ACID, C14-20 ISOALKYLAMIDOPROPYLETHYLDIMONIUM ETHOSULFATE, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, STEARIC ACID, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, SODIUM PHOSPHATE, LINOLENIC ACID

Dryness, breakage, split ends, weakness, frizz, dullness and unmanageability are 7 key signs of hair damage. That’s when you need a complete haircare solution that repairs, revitalises and renews. You’ll reclaim your hair’s natural beauty in no time!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.