Home
Hidratues trupi
Giordani Gold
Miss Giordani Losion për Trup i Parfumuar

Përshkrim

Shkëlqimi i nerolit është nënshkrimi përcaktues i Miss Giordani. duke hedhur një shkëlqim vezullues besimi, vitaliteti dhe sofistikimi. Qëndroni të butë me gjithë këtë losion trupi të parfumuar me një aromë intensive, të pagabueshme, femërore.

Masazhojeni butësisht në duar dhe në trup për lëkurë të hidratuar bukur.

AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, PARFUM, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CARBOMER, CETEARETH-20, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, PROPYLPARABEN, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.