Home
Hidratues trupi
Eclat
Eclat Femme Weekend Perfumed Krema për trup

Përshkrim

Një krem ​​trupi me një aromë të gjallë, por elegante me lule, fruta, jeshile, e mbushur me sofistikim. Së pari, hasni një shkëlqim ngazëllyes të Bergamotit me lëng, Redcurrant dhe Pjeshkës. Tjetra, përqafoni freskinë delikate dhe të gjelbërt të Green Sap, të thellë, si mjalti, si Centifolia Rose Absolute dhe Freesia e Bardhë me speca. Së fundmi, shijoni efektin e zgjatur, sensual, të qetë të muskëve dhe pyjeve.
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, BENZYL SALICYLATE, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.