Home
Shampo
HairX
HairX Advanced Care Ultimate Shampo riparuese ushqyese

Përshkrim

Një shampo rigjallëruese dhe rinovuese që pastron butësisht flokët e dëmtuar dhe të mbi-përpunuar, duke i lënë ato të ndjehen të butë, të zhdërvjellët dhe të shëndetshëm. Përmban një kompleks unik fitonutrient, për të ndihmuar në forcimin e fibrave të flokëve nga brenda. Për përdorim të përditshëm. I testuar dermatologjikisht.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-4, PARFUM, POLYQUATERNIUM-7, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LINALOOL, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, DIPROPYLENE GLYCOL, FORMIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, LINOLEIC ACID, C14-20 ISOALKYLAMIDOPROPYLETHYLDIMONIUM ETHOSULFATE, HYDROLYZED SOY PROTEIN, SODIUM CITRATE, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, LINOLENIC ACID

Dryness, breakage, split ends, weakness, frizz, dullness and unmanageability are 7 key signs of hair damage. That’s when you need a complete haircare solution that repairs, revitalises and renews. You’ll reclaim your hair’s natural beauty in no time!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.