Home
Trajtime që mund ti mbani
HairX
HairX Advanced Care Ultimate Repair Serum Ushqyes për ndarjet

Përshkrim

Serum i pasur, jo i yndyrshëm, i formuluar me mjeshtëri për të ndihmuar në përmirësimin e menaxhimit të flokëve dhe zbutjen e flokëve të dëmtuar, të mbi-përpunuar, duke i lënë ato të ndjehen më të lëmuara dhe më të buta. Përmban një kompleks unik të fitonutrientëve për të ndihmuar në forcimin e fibrave të flokëve nga brenda. Përdorimi i përditshëm. I testuar dermatologjikisht.
CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, DIMETHICONOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHICONE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, CITRONELLOL, LINOLEIC ACID, HYDROLYZED SOY PROTEIN, KERATIN AMINO ACIDS, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, LINOLENIC ACID, TOCOPHEROL

Dryness, breakage, split ends, weakness, frizz, dullness and unmanageability are 7 key signs of hair damage. That’s when you need a complete haircare solution that repairs, revitalises and renews. You’ll reclaim your hair’s natural beauty in no time!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.