Home
Shampo
HairX
HairX Advanced Care Volume Lift Dry Shampon

Përshkrim

Shampo e thatë e krijuar për të larguar menjëherë rrënjët e yndyrshme që rëndojnë flokët, duke i bërë ato të duken të thatë dhe të pashëndetshëm. Formuluar me Kompleksin e Fitonutrientëve ushqyes, si dhe me ceramide për të ndihmuar në mbajtjen e lagështisë dhe proteinave, duke i lënë flokët të duken më të shndritshëm dhe të lëmuar.
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., TAPIOCA STARCH, AQUA, PARFUM, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, LINOLEIC ACID, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PEG-8, CERAMIDE 2, LINOLENIC ACID, SODIUM BENZOATE, BIOTIN
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.