Home
Hidratues trupi
Love Nature
Vaj i avokados per floke Love Nature Body & Hair Oil

Përshkrim

Vaji i Natyrës për Trupin dhe Flokët Love Nature ndihmon në lagështimin, ushqimin dhe zbutjen e lëkurës dhe flokëve. Pak jep shumë përkëdhelje për trupin tuaj. Një sasi e vogël e masazhuar në trupin tuaj mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës tuaj të hidratuar, të kondicionuar dhe të ndjerë të butë. Vaji i Avokados për Trupin dhe Flokët Love Nature Vaji i Avokados do të mbulojë fijet e flokëve tuaj duke ndihmuar t'i japin asaj një shkëlqim të shëndetshëm.

Për trup
Masazhë:

Masazhoni Dashurinë e Trupit dhe Flokëve Natyra e Vajit të Avokados në trupin tuaj me lëvizje rrethore. Lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e përkëdhelur.

Gjallërojeni thellësisht lëkurën :

Vendosni vajin e avokados për trupin dhe flokët Love Nature në të gjithë trupin tuaj pasi të bëni dush në lëkurë të thatë në vend të kremit të rregullt të trupit për të ndihmuar në ushqimin e lëkurës. Aplikoni përsëri kur e ndjeni lëkurën tuaj të thatë dhe të etur për ushqim.

Për flokë
Gjallërohuni në dush:

Ndërsa flokët janë të lagur, aplikoni një sasi të vogël të Vajit të Avokados për Trupin dhe Vajin e Dashurisë së Natyrës dhe krehni përmes fijeve nga gjatësia e mesit deri në skajet, pastaj mbështilleni me një peshqir. Uluni për dy minuta. Mos e shpëlani. Flokët tuaj do të lihen të menaxhueshëm me një shkëlqim të shëndetshëm.


Ndihmon në luftën kundër thatësisë:

Vaji i Avokados për trupin dhe flokët Love Nature është i përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Vendosni një sasi të vogël në flokë, krehni nëpër gjatësi në mes deri në maja, me fokus të veçantë në këshilla. Flokët e thatë dhe të dëmtuar do të duken të hidratuar dhe të ushqyer.


Përfundoni me shkëlqim të mrekullueshëm:

Pas stilimit, vendosni disa pika të Vajit të Avokados për Trupin dhe Flokët e Dashurisë së Natyrës dhe krehni përmes fijeve nga gjatësia e mesit deri në skajet. Flokët tuaj do të kenë një shkëlqim të shëndetshëm.

Të shijshme dhe ushqyese, avokadot janë thjesht të mira për ju! Love Nature Nature Body and Oil Oil with Natural Avocado sjell zbutës dhe Vitaminë E e njohur për dhënien e mbrojtjes anti-oksiduese në trupin tuaj. Ndihmon për të lagur, ushqyer dhe zbutur lëkurën dhe flokët. Një sasi e vogël do të ndihmojë që trupi dhe flokët tuaj të duken të shëndetshëm dhe të ndjehen të butë. Është e lehtë, masazhoni në trupin tuaj, zbuteni dhe përhapeni ndërsa shkoni. Vaji i Avokados për trupin dhe flokët Love Nature është thithës i shpejtë dhe jo ngjitës, duke lënë një aromë delikate.Është i mirë për trupin dhe flokët tuaj.

Të gjithë Përbërësit
CANOLA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL STEARATE, OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PERSEA GRATISSIMA OIL, TOCOPHERYL ACETATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, COUMARIN
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.