Home
Kujdesi i duarve
SoftCaress
SoftCaress Xhel Pastrues dhe Mbrojtës për duar

Përshkrim

Mbani duart tuaja të pastra, të freskëta dhe të mbrojtura kudo që shkoni me këtë xhel për pastrimin e duarve pa aromë me madhësi të përshtatshme. Formuluar me alkool me origjinë natyrale, nuk kërkon ujë. I përshtatshëm për t'u përdorur për fëmijët nën mbikëqyrjen e të rriturve, dhe kombinohet në mënyrë të përsosur me kremrat e duarve SoftCaress për t'i lënë duart tuaja të buta.

Shtrydhni një sasi bujare në pëllëmbën e njërës dorë dhe fërkojini duart plotësisht - duke u siguruar që të arrijë në të gjitha zonat e dorës. Lëreni të thahet. Përdorni së bashku me kremin e duarve SoftCaress për t’i lënë duart bukur, të pastra dhe të mbrojtura.

I përshtatshëm për përdorim familjar - mund të përdoret tek fëmijët nën mbikëqyrjen e të rriturve.

ALCOHOL DENAT., AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERIN, PVM/MA DECADIENE CROSSPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.