Home
Kujdesi i duarve
SoftCaress
SoftCaress Spërkatës Pastrues për Duar

Përshkrim

Mbani duart të pastra dhe ndihmoni në parandalimin e përhapjes së mikrobeve. Ky pastrues efektiv, por i butë për duar është formuluar me 74% alkool për të eliminuar menjëherë bakteret që mund të shkaktojnë sëmundje. Ideale për përdorim kur nuk mund të lani duart me sapun dhe ujë. Pa aromë. 100 ml


Vret mikrobet në çast

E butë në lëkurë

Nuk ka nevojë për larje

Lehtë për t'u mbajtur

Pompë e përshtatshme spritz

Spërkateni në duar dhe fërkojeni tërësisht derisa të thahen. Shmangni prekjen e syve pas përdorimit. Mund të përdoret gjithashtu për të dezinfektuar sipërfaqe të tjera si dorezat e shportave të blerjeve, dorezat e dyerve, çelsat e dritave dhe pajisjet e banjës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.