Eclat
Eclat Nuit Perfumed Aftershave Balsam

Përshkrim

Zbut lëkurën e sapo rruar me këtë balsam të parfumuar pas rruajtjes, të mbushur me aromën tërheqëse mashkullore të Eclat Nuit for Him.


Tekstura hidratuese përthithet menjëherë për të reduktuar menjëherë thatësinë dhe shtrëngimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën të ndjehet e lëmuar dhe elastike.


Ofron mbrojtje antioksiduese ndaj agresorëve mjedisorë. I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas rruajtjes, për të reduktuar menjëherë tharjen dhe shtrëngimin e lëkurës. Shtroni balsamin e parfumuar pas rrojës me Eclat Nuit for Him Eau de Parfum për të përmirësuar aromën dhe për ta bërë atë të zgjasë më gjatë.

Formula e testuar dermatologjikisht është e mbushur me aromën tërheqëse mashkullore të Eclat Nuit for Him Eau de Parfum.


Notat e freskëta të agrumeve të mandarinës dhe Bergamotit shkrihen me Rozmarinën për të nxjerrë në pah një maskulinitet të shkëlqyeshëm në spërkatjen e parë, plot pritje për natën e ardhshme. I hap rrugën një zemre aromatike të barbarozës, sherebelës dhe livandës, që nxjerr një bukuri të veçantë. Përgjatë gjithë kësaj, një errësirë ​​sensuale e kontraston këtë shkëlqim, pasi anët e buta dhe të errëta të Lëkurës së Zezë zbulojnë një aromë të rafinuar me nuanca druri, tymuese dhe të ngjashme me duhanin. E shkrirë me Vetiver dhe një bazë intensive me dru, lëkura e zezë sjell një joshje të sofistikuar që lulëzon me elegancën mashkullore.


Familja e aromave

Woody Floral Spicy


Notat bazë

Top: Mandarin, Rosemary, Bergamot

Heart: Geranium, Clary Sage, Lavender

Base: Black Leather, Intense Wood, Vetiver


Nota hero

Black Leather


Shënime të notave hero

Frymëzuar nga parfumeria franceze, aromat mashkullore Eclat ndërtohen gjithmonë rreth lëkurës. Nga shekulli i 16-të, esencat e krijuara në Grasse u përdorën për të aromatizuar dorezat prej lëkure, duke formuar themelet e industrisë franceze të parfumeve siç e njohim sot. Për Eclat Nuit for Him, Black Leather zbulon një aromë me teksturë me nuanca druri, tymuese dhe të ngjashme me duhanin. Plot kontraste, lëkura ndihet si shtazore dhe e rafinuar; E fuqishme, por si një lëkurë e dytë prej kadifeje. Duke bashkuar lidhjet trupore të lëkurës, ngrohtësisë dhe tymit me luksin dhe elegancën, kjo notë ka një karakter veçanërisht sensual.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCOGLYCERIDES, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM, CETYL ALCOHOL, PANTHENOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CARBOMER, MENTHYL LACTATE, PROPYLPARABEN, ALLANTOIN, CETEARETH-20, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.