Home
Aroma
Possess
Possess Absolute Ujë i parfumuar

Përshkrim

Zbuloni fuqinë absolute të feminitetit tuaj me Possess Absolute, një aromë e frymëzuar nga Venusi, perëndeshë e dashurisë dhe bukurisë.


I krijuar rreth një marrëveshjeje ekskluzive Pomegranate, ky Ujë Parfumi i fuqishëm femëror ngjall një tundim të papërmbajtshëm me aspekte të harlisura dhe të lëngshme të kontrastuara nga një thellësi e fortë druri. I hipnotizuar nga aroma joshëse, ai posedon një fuqi që ju tërheq në një fushë tjetër dhe ju mahnit që në takimin e parë.


I mbështjellë në shishen ikonë Possess, i riimagjinuar me një dizajn të guximshëm femëror. Kaq befasues i bukur me një atmosferë magjepsëse, Possess Absolute Eau de Parfum feston Hyjneshën Absolute që jeni.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Notat e harlisura dhe të lëngshme nga Pomegranate Accord ekskluzive shkrihen me Apple joshëse dhe Esencën e Bergamotit me vesë për t'u hipnotizuar që në takimin e parë. Ndërsa tundimi i papërmbajtshëm, me shije frutash ju tërheq, një buqetë luksoze me lule Osmanthus Absolute, Lule Portokalli dhe Jasemini lulëzon me një bukuri të lë pa frymë. Ky shkëlqim i fuqishëm femëror dhe i ndritshëm është në kontrast me një marrëveshje intensive Amber Woods, duke zbuluar një shteg të guximshëm, por elegant, afatgjatë. E zbutur nga retë e myshkut të pambukut dhe Pralinës krokante të mbretërive të botës tjetër.Familja e aromave

Woody Fruity


Notat kryesore

Top: Bergamot Essence, Pomegranate Accord, Apple

Zemra: Orange Flower, Osmanthus Absolute, Jasmine

Baza: Cotton Musk, Amber Woods Accord, Praline


Nota hero

Pomegranate Accord, simboli i Bukurisë dhe Fuqisë


Përshkrimi për nota hero

Shega. E harlisur, ekzotike dhe e botës tjetër. I njohur historikisht si një simbol i Bukurisë dhe Fuqisë, një Accord ekskluzive Pomegranate u krijua për të mishëruar feminitetin suprem të Possess Absolute Eau de Parfum. Duke kapur aspektet freskuese dhe me lëng të frutave me shkëlqim të granatës, ai ngjall një tundim të papërmbajtshëm që ju tërheq. Që në takimin e parë, ju mahniteni nga lëngu i shijshëm i farave të tij të kuqe rubin, të pasuruar me thekse ujore dhe ekzotike.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140
Frymëzuar nga Venusi, perëndesha e dashurisë dhe e bukurisë, atmosfera magjepsëse e këtij Eau de Parfum fuqishëm femëror do t'ju magjepsë që në takimin e parë. I hipnotizuar nga aroma joshëse, posedon një fuqi që ju tërheq në një fushë tjetër. Kaq befasues i bukur, Possess Absolute Eau de Parfum feston perëndeshën Absolute që jen

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani