Home
Manikyr
THE ONE
The ONE PRO WEAR Top Coat Glitter

Përshkrim

Shtresa e sipërme e ndezur me ngjyrë argjendi lejon që mbulimi juaj i pasur me ngjyra të llakut të thonjve THE ONE Gloss N'Wear të shkëlqejë, më pas i jep një faktor shtesë mahnitjeje me një shtresë të sipërme me shkëlqim. Bini në sy thonjtë këtë sezon festiv! Bërë me kujdes me shkëlqim të biodegradueshëm.Seri e kufizuar.
BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ETHYL ACETATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, RAYON, ETOCRYLENE, GLYCERIN, PULLULAN, UREA, CI 77000
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.