Home
Pastrues
Essentials
Pastrues per fytyre Essentials Calming & Skrub me Pro-Vitamin B5 & Vaj Livandoje

Përshkrim

Larës dhe skrab shumëfunksional i fytyrës me efekte qetësuese dhe hidratuese nga vaji i livandës dhe pro-vitamina B5. Pastron dhe eksfolizon lëkurën për të hequr qafe papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën të butë dhe të rehatshme. Aromë e freskët e livandës.
AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PANTHENOL, XANTHAN GUM, CARBOMER, HYDRATED SILICA, SODIUM HYDROXIDE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, DISODIUM EDTA
Prezantojmë një gamë të produkteve të buta për pastrim të përsosura për tërë familjen. Formula me aksion të trefishtë me përbërës esencial si Vitamina E për të ndihmuar në mbrojtje dhe hidratim të lëkurës. Shijoni përfitimet e shumëfishta me çdo produkt në gamë.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.