Home
Hidratues trupi
Love Nature
Love Nature krem Trupi Ushqyes me Gjalpë Organike Kakao dhe vaj kokosi

Përshkrim

Ushqeni intensivisht lëkurën tuaj me një krem ​​trupi të mbushur me gjalpë organike natyrale kakao dhe vaj kokosi. Ky formulim i pasur dhe kremoz është vërtetuar klinikisht se ofron 48 orë hidratim edhe për lëkurën më të thatë – duke e lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe me një aromë kremoze, gustator që do ta gjeni të shijshme. Formula përmban 98% përbërës me origjinë natyrale dhe është e testuar dermatologjikisht. Nëse kjo nuk mjafton, kavanozi është bërë me 50% plastikë të ricikluar.

Masazhojeni me kujdes në lëkurën tuaj. Për rezultate më të mira, masazhoni lëkurën e lagur pas pastrimit me krem ​​dushi të së njëjtës gamë.

Ky krem ​​ushqyes trupi përmban 94% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin organik të kakaos dhe vajin e kokosit.


Gjalpë kakao organike natyrale

Gjalpi i kakaos nuk është i panjohur për këdo që di për hidratimin natyral të lëkurës - ai njihet si hidratuesi i fundit falë të qenit i pasur me acide yndyrore që përthithen bukur në lëkurë. Ka edhe erë të shijshme!


Vaj natyral organik i kokosit

Vaji i këtij trajtimi të famshëm ekzotik është pjesë e dietës së njerëzve dhe rutinës së kujdesit të lëkurës për shekuj me radhë. I pasur me acide yndyrore, ndihmon në ushqimin e lëkurës kur pastron dhe hidraton.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CANOLA OIL, STEARIC ACID, SODIUM POLYACRYLATE, PALMITIC ACID, CETYL ALCOHOL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, COCOS NUCIFERA OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, COUMARIN, LIMONENE, CI 19140, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.